Skip to content

Wykwalifikowany zespół

W naszym gabinecie medycyny estetycznej, priorytetem jest pacjent. Nasz wykwalifikowany zespół składa się z doświadczonych lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom najnowsze i najbardziej skuteczne zabiegi. Nasza pielęgniarka kosmetologiczna również ma bogate doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Działamy z pasją i dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, oferując spersonalizowane rozwiązania. Naszym celem jest osiągnięcie naturalnych i harmonijnych efektów poprawiających wygląd i samopoczucie naszych pacjentów.

zabiegi
kwiaty 1
dr Klaudia Wasiak

dr Klaudia Wasiak

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego z oddziałem lekarsko-dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.
Medycyna estetyczna to przede wszystkim moja pasja. Mogę śmiało powiedzieć, że znalazłam w swoim życiu ścieżkę, która chcę podążać.
W swojej pracy stawiam na kompleksowe podejście do pacjentów. Do każdego podchodzę indywidualnie i poświęcam mu odpowiednią ilość czasu, tak by czuł się bezpiecznie, a zabieg spełniał jego oczekiwania.
Ważna jest dla mnie profilaktyka przeciwstarzeniowa i kładę na nią nacisk wśród swoich pacjentów. Zależy mi na tym, by czuli się i wyglądali dobrze w każdym wieku.
Swoją pracą chcę pokazać, że efekty zabiegów medycyny estetycznej mogą wyglądać naturalnie i znacząco wpłynąć na wzrost pewności siebie.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i kongresach, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Mgr kosmetolog Karolina Mutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 
Pracuję w nurcie holistycznym. Oznacza to postrzeganie skóry jako system naczyń połączonych. Skupiam się na dotarciu do źródeł problemu. 
Trądzik, przebarwienia, blizny, egzemy, trądzik różowaty. Każdy z tych i inne problemy skórne mogą mieć swoje podłoże wewnątrz organizmu. 
Ograniczenie terapii jedynie do zabiegów może przynieść krótkotrwałe lub niezadowalające efekty. 
To, na czym bazuję, to obrazowa diagnoza skóry, wywiad pozwalający mi na zlecenie odpowiednich badań laboratoryjnych oraz ich analiza, 
wdrożone na podstawie tego zalecenia suplementacyjno-żywieniowe, a także spersonalizowana pielęgnacja domowa. 
Interdyscyplinarne podejście do problemów skórnych umożliwia mi osiąganie długotrwałych efektów. 
W swojej praktyce wykorzystuje terapię manualne oraz HI-TECH. Terapie łączone i nieszablonowe protokoły zabiegowe pozwalają mi na osiąganie jeszcze lepszych rezultatów zabiegowych. 
Dzięki ukończonym licznym szkoleniom u kosmetolog Karoliny Niewiadomskiej, należę do Akademii KN Skincare.
mgr kosmetolog Karolina Mutka

Zabiegi kosmetyczne – efekty

Profesjonalny kosmetolog oraz medycyna estetyczna oferują liczne korzyści, takie jak wygładzenie zmarszczek, redukcja trądziku i przebarwień, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie skóry oraz ogólna poprawa wyglądu. Klienci mogą cieszyć się zdrowszą, młodszą skórą i większą pewnością siebie, dzięki spersonalizowanym zabiegom i profesjonalnemu doradztwu. 

Zobacz efekty naszej pracy i umów się na wizytę już dziś.

dr Klaudia Wasiak
Gabinet Medycyny Estetycznej
Zielona Góra

TELEFON
451 543 545

E-MAIL
rejestracja@klaudiawasiak.pl

ADRES
Łużycka 17,
65-601 Zielona Góra

GODZINY OTWARCIA REJESTRACJI
Poniedziałek, Środa, Piątek
08:30 – 16:30

Wtorek, Czwartek
10:00 – 18:00

gabinet kosmetyczny Zielona Góra